Upesciema Warriors

JRFPK "UPESCIEMA WARRIORS"

Par klubu

KLUBS

Statūti
Biedri
Warriors kopbilde
Kluba vēsture
Laikraksti/žurnāli/video
Iestāšanās
Valde
Valdes lēmumi/protokoli
Kopsapulces lēmumi/protokoli


JRFPC "UPESCIEMA WARRIORS" dibināts 2014. gadā. Dibinātāji Edgars Silovs, Lilita Ābelīte un Vilmārs Sokolovs vēlējās izveidot biedrību Ropažu novadā, kura nodarbotos ar regbija, futbola un petanka popularizēšanu bērnu un jauniešu vidū. Biedrība ar lielāko prieku piedalās dažādos festivālos, apmācībās, individuālos pasākumos, kur popularizē iepriekš minētos sporta veidus, iesaistot dalībniekus dažādās sportiskās aktivitātēs.

JRFPC "UPESCIEMA WARRIORS" organizē ikgadējus starptautiskus turnīrus, kuri tiek novērtēti ar apbalvojumiem un pats svarīgākais, ar dalībnieku sajūtām pēc turnīra. Biedrībā ir iespēja atrast sirdi uzrunājošu sporta veidu, ar kuru var nodarboties hobija līmenī un arī profesionāli, izcīnīt iespējas pārstāvēt savu klubu un valsti starptautiskā līmenī Eiropā un pasaulē. Biedrība kopš dibināšanas organizē divus starptautiskus turnīrus – petankā "WARRIORS CUP" un regbijā "GARKALNES KAUSS", kuri katru gadu pulcē lielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm, ļaujot dalībniekiem gūt neaizmirstamas emocijas, atmiņas, pieredzi un spēli augstā līmenī.

Mūsu biedrībā ir sastopami sportisti: bērni, jaunieši, pieaugušie un veterāni, kuri ar lielāko prieku padalīsies un apmācīs jaunpienācējus. Treniņu procesi notiek regulāri profesionālu treneru pavadībā. Vasaras sezonā esam vairāk sastopami Upesciema stadionā, kur var redzēt visus sporta veidus vienlaicīgi, ziemas sezonā darbojamies iekštelpās.

JRFPC "UPESCIEMA WARRIORS" sportisti ir ne tikai guvuši lieliskus panākumus Latvijā, bet arī ir pārstāvējuši Eiropas un pasaules čempionātos. Spēlētāju vidū ir vairākkārtēji Latvijas un Baltijas čempioni, kuri savu meistarību uzrāda augsta līmeņa sacensībās. Mūsu spēlētāju līmeni ir arī novērtējuši ārzemju skatītāji, treneri un spēlētāji.

Mēs aktīvi darbojamies sociālajos tīklos, kur ikviena ieinteresēta persona var sekot un uzzināt vairāk par mums un uzdot jautājumus. Mēs translējam turnīrus un cenšamies nodorošināt videosaites, kur ikviens, kas nevar sekot klātienē, var skatīt mūsu translācijas un atbalstīt mūsu spēlētājus.